Umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy. Wspomaga prowadzenie ewidencji czasu pracy i płac. Program jest w pełni przystosowany do zreformowanego systemu ubezpieczeń społecznych.
Z programu Aga możliwe jest również wysyłanie do systemu e-Deklaracje następujących formularzy: PIT-11, PIT-4R, PIT-R, PIT-8AR.
Z jego możliwości korzystają firmy, prowadzące księgowość samodzielnie oraz biura rachunkowe, potrzebujące sprawnego i szybkiego narzędzia codziennej pracy.
Z programu Ala możliwe jest również wysyłanie do systemu e-Deklaracje następujących formularzy: VAT-7(K), VAT-UE, PIT-28, PIT-36(L) oraz załączników: PIT-O, PIT-D, PIT-2K.
Wspomaga sprzedaż i ułatwia fakturowanie. Program Ewa dostępny jest w 3 wersjach w zależności od wielkości przedsiębiorstwa:
Wersja MINI - Idealna dla małych firm fakturujących, nie prowadzących magazynu.
Wersja MIDI - Idealna dla małej firmy prowadzącej sprzedaż i magazyn.
Wersja MAX - Idealna dla małej firmy prowadzącej magazyn i sprzedaż z odroczonym terminem płatności.
Jest samodzielnym programem umożliwiającym ewidencję i wydruk lub nadruk formularzy polecenia przelewu, przelewów do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz dowodów wpłaty gotówkowej, w oparciu o bazę kontrahentów, osób i urzędów.
Jest w pełni dostosowany do, obowiązujących od stycznia 2001 roku, nowych wzorów druków i formatów kont. Posiada opcję automatycznego importu oraz ewidencjonowania przelewów i wpłat wystawianych w programach Aga , Ala i Ewa.
Przewodnik przesyłania formularzy z programu Aga do e-Deklaracje

30-dniowa wersja Trial programu Aga
Przewodnik przesyłania formularzy z programu Ala do e-Deklaracje

30-dniowa wersja Trial programu Ala
30-dniowa wersja Trial programu Ewa
Jeśli programy spełnią Państwa oczekiwania, zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu zakupu pełnej wersji.